Golden Life Evleri Pendik'te inşa ediliyor! 150 bin TL'ye 2+1!


Golden Life Evleri Pendik'te inşa ediliyor! 150 bin TL'ye 2+1!


İstanbul Pendik'te yeni konut projesi olarak hayata geçirilen Golden Life Evleri, Göral Yapı tarafından inşa ediliyor. Projede konut fiyatları 150 bin TL'den başlıyor...


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!


Golden Life Evleri, İstanbul Pendik'te yeni konut projesi olarak hayata geçecek. Proje Göral Yapı tarafından tasarlandı.


8 katlı 8 blok halinde yükselen Golden Life projesinde 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon dairelere yer veriliyor. Konut büyüklükleri ise 2+1 daireler için 100 metrekare, 3+1 daireler için 125 metrekare olarak tasarlandı.


Aydos Caddesi üzerinde Sabiha Gökçen Havalimanı'na, TEM ve E-5 yollarına 10 dakika uzaklıkta konumlandırılan Golden Life Evleri'nin inşaatı devam ediyor. 1. bloğun 4. katına gelinen proje inşaat çalışmalarıyla yükselmeye devam ediyor.


10 bin metrekare arazi üzerinde konumlandırılan Golden Life projesinde toplam 146 adet konuta yer veriliyor. Projede konut fiyatları 2+1 daireler için 150 bin TL'den, 3+1 daireler için ise 180 bin TL'den başlangıç gösteriyor.


Projeden konut sahibi olmak isteyenler yüzde 40 peşinat ile, 40 ay vade farksız taksitlendirmeden yararlanabiliyor.


Teslimlerin 24 ay sonra gerçekleşmesi planlanan Golden Life Evleri'nde çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, fitness merkezi, yürüyüş parkurları, basket sahası, kafeterya, çardak, uydu sistemi, merkezi ısıtma ve kombili sistem, otopark ve 24 saat güvenlik gibi hizmetler sağlanıyor.


Göral Yapı 

Aydos Caddesi Veli Baba Mahallesi Bosna Sokak

PENDİK / İSTANBUL

Tel:0532 409 49 27

goralyapi.com.tr


Işıl Seren KESKİN/Konuttimes.com
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı, Yeni konut projelerigolden life , golden life evleri , golden life pendik , pendik golden life evleri , pendik yeni konut projeleri , göral yapı ,

Hemen Teslim 10 proje

egal istanbul
egalistanbul