Emaar Square Boulevardi İstanbul'da metrekaresi 3 bin 500 dolar!


 Emaar Square Boulevardi İstanbul'da metrekaresi 3 bin 500 dolar!

Çamlıca'da inşa edilen Emaar Square Boulevardi İstanbul'da metrekaresi 3 bin 500 dolardan başlıyor...Emaar Square Boulevardi İstanbul projesi, 66 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.


1000'den fazla konutun yer aldığı Emaar Square Boulevardi İstanbul projesinde; rezidans, otel, AVM, ofis ve eğlence alanları bulunuyor.


1+0'dan 5+1'e kadar bir çok farklı konut alternatiflerinin bulunduğu Emaar Square Boulevardi İstanbul projesi İstanbul Anadolu Yakası Çamlıca'da yer alıyor.


Proje; 2,3 milyar dolarlık yatırım bedeli ile inşa ediliyor.


İçerisinde 5 yıldızlı bir otelin de bulunacağı Emaar Square Boulevardi İstanbul projesi, Türkiye'nin en büyük AVM'sini de içinde barındıracak.


Emaar Square Boulevardi İstanbul projesinde; sualtı hayvanat bahçesi, eğlence alanları, çocuk oyun alanları, buz pisti, sinema kompleksi gibi sosyal donatılar bulunuyor.


Konutların metrekaresinin 3 bin 500 dolardan başlayıp, 5 bin dolara kadar yükseldiği Emaar Square Boulevardi İstanbul projesinde teslimatların 2015'te gerçekleştirilmesi planlanıyor.


Proje; Bağdat Caddesi'ne 4 kilometre, Kadıköy'e 5,5 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 7 kilometre, Beşiktaş'a 10 kilometre, Taksim'e 11 kilometre, Üsküdar'a 1,5 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 25 kilometre ve en yakın metro istasyonuna 900 metre uzaklıkta yükseliyor.


0216 547 17 17

www.emaar.com.tr

www.emaarsquare.com.tr


Melek GÜNER/Konuttimes.com

Emaar Square Boulevardi İstanbul , Emaar Square Boulevardi İstanbul nerde , Emaar Square Boulevardi İstanbul nerede , Emaar Square Boulevardi İstanbul Emaar Square Boulevardi İstanbul detayları , Emaar Square Boulevardi İstanbul fiyat listesi , Emaar Square Boulevardi İstanbul iletişim ulaşım ,

Hemen Teslim 4 proje