Tahincioğlu Nidapark Bomonti fiyat bilgisi!

 Tahincioğlu Nidapark Bomonti fiyat bilgisi!

Tahincioğlu Gayrimenkul imzası taşıyan Nidapark Bomonti Rezidans'ta peşin ödemelerde yüzde 15 indirim imkanı sağlanıyor...


 

İstanbul Bomonti'de tarihi yarımada manzarasına hakim konumda yükselen Nidapark Bomonti projesi Tahincioğlu Gayrimenkul imzası taşıyor. 


1+1’den 4,5+1’e kadar daire seçenekleri sunulan Nidapark Bomonti projesi, Nidapark Bomonti Kule, Nidapark Bomonti Teras, Nidapark Bomonti Suit, Nidakule Bomonti Ofis, Nidapark Bomonti Meydan olmak üzere 5 bölümden oluşuyor. 


Nidapark Bomonti Evleri lokasyon olarak Taksim'e 5 dakika, Sultanahmet'e 12 dakika ve havalimanına 20 dakika mesafede inşa ediliyor. Projede Vakıfbank, Halkbank, Akbank’tan kredi seçeneklerinden yararlanılabiliyor. 


Nidapark Bomonti Tahincioğlu projesi ödeme planı kapsamında yüzde 5 peşinat vererek ,6 ay sonra yüzde 5 ara ödeme, 12 ay sonra yüzde 10  ara ödeme, yüzde 80’lik kısmı 60 aya kadar yüzde 0 faiz,  61-120 aylık seçilen vadelerde ise yüzde 0.45 aylık faizle ödenebiliyor.  


Tahincioğlu Nidapark Bomonti fiyat bilgisi!

2020 yılında teslim edilecek olan Nidapark Bomonti Rezidans'ta ev fiyatları KDV dahil 714 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 15 indirim imkanı sağlanıyor. 


Nidapark Bomonti sosyal donatı alanları 


Fitness, 

Yüzme havuzu, 

Sauna, 

Çocuk oyun alanı, 

Spor alanı, 

Otopark 


 


Tel: 444 4 846

Web: http://www.nidaparkbomonti.com/tr/

Özge ÖZDEMİR/Konuttimes.com