Tahincioğlu Nidapark İstinye satılık daire fiyatları!

 Tahincioğlu Nidapark İstinye satılık daire fiyatları!

Panorama, Vadi ve Koru etaplarından oluşan Nidapark İstinye fiyatları metrekare bazında 23 bin TL'den başlıyor. Projede teslimler 36 ay sonra yapılacak...


 

Tahincioğlu Gayrimenkul imzasıyla Emlak Konut GYO güvencesiyle hayat geçirilen Nidapark İstinye projesi 3 etap şeklinde dizayn ediliyor.  


Panorama, Vadi ve Koru etaplarından oluşan proje Nidapark İstinye Panaroma 24 blok 202 bağımsız bölüm,  Nidapark İstinye  Koru 12 blok 134 bağımsız bölüm ve Nidapark İstinye Vadi 19 blok 202 bağımsız bölümden meydana geliyor. 

 

Teslimlerin 36 ay sonra gerçekleşeceği Nidapark İstinye fiyatları metrekare bazında 23 bin TL'den başlıyor. Projede daire fiyatları ortalama 2 milyon 70 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. 


2+1, 2,5+1, 3+1, 3,5+1, 4,5+1 ve 5,5+1 daire seçeneklerine yer verilen Nidapark İstinye Evleri'nde daire sahiplerine kafe, çocuk oyun alanları, TV odaları, sinema salonu, oyun odaları, müzik bale okulu, aktivite odası, ücretsiz eğitmen eşliğinde fitness, özel studio odaları, kapalı ve açık havuz, kuaför, market ve özel yemek salonları gibi donatılar sağlanıyor. 

 

Nidapark İstinye satış ofisi!

Tel: 444 4 846

Web: http://www.tahincioglu.com/

 

Özge ÖZDEMİR/Konuttimes.com